სტაჟირება სტუდენტებისთვის – ბიზნეს გეგმების შემუშავება აწარმოე საქართველოს საგრანტო პროგრამისთვის   მე-13 სართული, ბიზნესის და ეკონომიკის ფაკულტეტი, თსუ, უნივერსიტეტის ქუჩა 2, ტელ. 599577750   2023 წლის 6 ივნისიდან, საქართველოს ბიზნესის განვითარების ცენტრი (GBDC) კავკასია www.gbdc.ge  აცხადებს სტუდენტების მიღებას მოკლევადიან(2 კვირა) სტაჟირებაზე. https://www.facebook.com/GBDCCaucasia თსუ-ის სტუდენტების გარდა სხვა უნივერსიტეტების სტუდენტებსაც შეუძლიათ მონაწილეობა, როგორც კი მივიღებთ CV-ის, სტუდენტს
• Georgian Wine Tasting, July 8, 2022, Leipzig, Germany
July 8, 2022, Leipzig, Georgian Wine Tasting!   With joint effort of Ministry of Economy and Sustainable Development, Ministry of Agriculture and Environment Protection and Ministry of Foreign Affairs of Georgia, the wines of 30 family wineries and 5 small wine factories will be tasted in Leipzig, Germany, what is another good case of Georgian
May 23, 2022
• გილოცავთ შობას და ახალ 2022 წელს!
GBDC კავკასია და პროექტი “წინ სოფელში” აგრძელებენ ინვესტიციების მოზიდვის ხელშეწყობას, რაც სოფლად ახალგაზრდების მიერ ინიცირებული სტარტაპების ამოქმედებისთვის აუცილებელ პირობას წარმოადგენს. 2018 წლიდან GBDC კავკასიამ სოფლად 50 სტარტაპის ამოქმედებას შეუწყო ხელი შემდეგი პროგრამების დახმარებვით: USAID Agricultural Program, EU ENPARD, “აწარმოე საქართველო” და “ახალგაზრდა მეწარმე”/DANIDA. ჩვენ 2022 წლის განმავლობაში პერიოდულად გაგაცნობთ ჩვენი ხელშეწყობით დაფინანსებულ სტარტაპებს. წარმატებები ყველა
January 9, 2022
request a call back.
Would you like to speak to one of our financial advisers over the phone? Just submit your details and we’ll be in touch shortly. You can also email us if you would prefer.